PETRING CHAT

Náš internetový obchod používa cookies, ktoré sú potrebné pre jeho správne fungovanie. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov. Ak si neželáte, aby naša stránka ukladala cookies do vášho zariadenia – zmeňte nastavenia vášho webového prehliadača.

PRIPOJ SA K NÁM!

Práca v Petring Sp. z o. o. Sídlom výrobného závodu je Zielona Góra (Przylep).

Petring sp. Z o. O. je popredným výrobcom PET obalov. Sme dobre organizovaná a finančne stabilná spoločnosť.

Práca v spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu obalov

Už viac ako tucet rokov dodávame obaly pre mnohé priemyselné odvetvia, vrátane potravinárskych, kozmetických a farmaceutických výrobcov. Prísne kvalitatívne požiadavky našich partnerov od nás vyžadujú vysokú organizačnú kultúru a priateľské a bezpečné pracovné prostredie.

Stabilné pracovné podmienky

Zamestnávame vždy na základe pracovnej zmluvy, za jasných a stabilných podmienok v súlade s ustanoveniami pracovného práva, za solídnych finančných podmienok. Mzdy sú vyplácané pravidelne a bez omeškania. Veríme, že zamestnanci sú cenným aktívom spoločnosti a záleží nám na dobrých a dlhodobých vzťahoch.

Moderné pracovné nástroje

Bez ohľadu na pozíciu ponúkame najnovšie technologické riešenia v oblasti strojárstva, systémov podpory výroby a kontroly kvality. Veríme, že to robí prácu rýchlejšou, bezpečnejšou a efektívnejšou.

Príležitosti na rýchlu propagáciu

Z dôvodu dynamického rozvoja spoločnosti a neustáleho zvyšovania výroby neustále interne prijímame nábory na manažérske pozície. Ak sa na danej pozícii osvedčíte, môžete si byť istí, že vaša snaha bude ocenená.

ŽIADNA PONUKA?

Aktuálne pracovné ponuky nájdete nižšie. Ak je prázdna, chceli by ste urobiť nábor na inú pozíciu alebo máte len nápad a myslíte si, že by sme vám ho mohli pomôcť zrealizovať, napíšte nám na a.czerniec@petring.com.pl a pripojte svoj životopis a pár slov od seba k správe .

AKTUÁLNE PONUKY PRÁCE

Mechanik zmianowy / Ustawiacz maszyn
Przycisk Rozwiń
Tokarz-Frezer CNC
Przycisk Rozwiń